Restauracja Morskie Opowieści

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej restauracji Morskie Opowieści znajdującej się na parterze.

Posiadamy dwie sale: duża sala restauracyjna mogąca pomieścić 150 osób oraz sala bankietowa przewidziana na 40 osób.

Aranżacja sali restauracyjnej nawiązuje do tematyki morskiej. Fale na suficie, kra nad częścią wypoczynkowo – taneczną, kolorystyka oraz zastosowane detale ze stali nierdzewnej mają za zadanie stworzyć klimat okrętu. Pragniemy Państwu zaproponować nie zwykłe proste dania, ale prawdziwe opowieści o jedzeniu, w myśl nazwy restauracji – Morskie Opowieści.

Sala podzielona jest na dwie części – Pierwsza cześć to stoły przeznaczone do spożywania posiłków, druga, to część typowo rekreacyjno – wypoczynkowa, gdzie siedząc na wygodnych kanapach mogą Państwo wypić kawę, czy inny napój serwowany przez Bar, słuchając muzyki, lub korzystając z umieszczonego tu wielkoformatowego telewizora.

Sala jest klimatyzowana oraz ogrzewana.

Ponadto sala dysponuje tarasem umożliwiającym konsumpcję na świeżym powietrzu.

Tu także dostępne będą wyroby z własnej wędzarni, oraz będzie możliwość skorzystania z grilla.

Sala bankietowa – z możliwością wykorzystania jako Sali konferencyjnej wyposażona jest w telewizor oraz projektor.

Nasze sale restauracyjne mają za zadanie umożliwić Państwu spędzenie czasu nie tylko przy posiłku, ale także spędzenie wolnego czasu w trakcie dnia oraz miłych wieczorów tanecznych.

Latem restauracja oraz ogródek restauracyjny w dzień tętni życiem , natomiast nocą iluminacja świetlna całego obiektu sprawia, że poczujecie się Państwo w bajecznej atmosferze podczas romantycznej kolacji we dwoje. Profesjonalna obsługa kelnerska zaproponuje Państwu doskonałe dania i wina z naszej karty. Restauracja przygotowana jest na specjalne oferty, aby wspólnie z Państwem uczcić wyjątkowe okazje. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe, bankiety, wesela, konferencje ,spotkania integracyjne oraz inne atrakcje.

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18

Restauracja morskie opowieści

Restauracja morskie opowieści

OFERTA SPECJALNA

OFERTA SPECJALNA

Wesela

Wesela