STREFA RELAKSU

Oprócz wygodnych pokoi , smacznych dań w restauracji, proponujemy skorzystać z naszych dodatkowych możliwości zagospodarowania czasu wolnego skierowanych na rekreację, relaks, zdrowie.

SALA  BILARDOWA

Wyposażona w pełnowymiarowy stół bilardowy z kamiennym blatem przeznaczony nieodpłatnie do użytku przez naszych gości. Wśród rodziny , znajomych , przyjaciół można tu spędzić miły wieczór przy drinkach serwowanych przez nasz bar. W razie jesiennych , czy zimowych chłodów pobyt umili nam ogień w rozpalonym kominku.

SALA  FITNESS

Profesjonalny sprzęt do ćwiczeń zapewni chętnym utratę sporej ilości potu , a i wagi. Bieżnia , rower spinningowy, orbitrek, oraz stanowiska do ćwiczeń wyposażone w dużą ilość ciężarów. Do tego sprzęty rekreacyjne na placu, rowery do wypadów w teren. Dodajmy jeszcze stół do ping ponga.

JACUZZI

Sala z pięknym widokiem na okolicę , znajdująca się na dachu budynku. W niej zaś duża wanna SPA z całym szeregiem dysz i gejzerów . Wanna przeznaczona dla pięciu osób.

Zapewniamy cudowną atmosferę oraz wiele radości. Ze względu na usytuowanie jacuzzi dostępne jest w miesiącach od kwietnia do września.

SAUNA INFRARED

Sauna kojarzy  się  z uczuciem gorąca i duszności, które towarzyszy saunie tradycyjnej, tzw. Fińskiej.   W przypadku sauny infrared, za ogrzanie ciała odpowiadają promienniki podczerwieni, które wytwarzają fale podczerwone wnikające nawet do 4,5 cm pod skórę rozgrzewając tym samym nasze całe ciało. Dzięki temu ciało w dużo większym stopniu poci się i traci o 250% więcej płynów niż w tradycyjnej saunie. Temperatura w saunie na podczerwień wynosi maksymalnie 60 stopni, można z niej korzystać w ubraniu, a także z otwartymi drzwiami, co jest ważne dla osób, które cierpią na klaustrofobię.    Przewaga sauny na podczerwień w stosunku do sauny tradycyjnej, to długie fale, które wnikają w głąb naszego organizmu. Dzięki temu rozszerzają nie tylko naczynia krwionośne umieszczone pod skórą, ale również te w głębszych partiach ciała. Nawet osoby borykające się w problemem pękających naczynek nie mają przeciwwskazań do korzystania z sauny, nie występuje tutaj również zjawisko kłopotów z oddychaniem, jakie często stanowi barierę do korzystania z sauny tradycyjnej. Czynne cały rok.

SŁONECZNA ŁĄCZKA

Słoneczna Łączka to program zdrowego opalania i rewitalizacji, stworzony na wzór naturalnego słońca. Pozwala w sposób kontrolowany i bezpieczny korzystać z dobroczynnego działania promieni UV. W przeciwieństwie do solariów, urządzenie nasze emituje nie tylko promienie UV i UVB lecz także całe spektrum naturalnego światła słonecznego oraz promieniowanie podczerwone (IR). Wykorzystanie wyselekcjonowanych fal promieniowania UV oraz podczerwonego jest niezwykle korzystne dla naszego organizmu.

Słoneczna łączka to esencja naturalnego słońca:
-promieniowanie UVB
-promieniowanie UVA
-światło widoczne dla oka
-promieniowanie IR ( krótka i średnia długość fal)
Urządzenie nie emituje promieni UVC.

Sesja to energetyzujące słońce przez cały rok, które zapewnia opaleniznę i wzmacnia siły witalne. delikatne promienie muskają ciało poprawiając wygląd i samopoczucie. Czynne cały rok.

GRILL, OGNISKO NA TERENIE OBIEKTU.

Wieczór, na niebie gwiazdy, księżyc. Az wstyd iść spać. Więc…. Więc czas na ognisko. Specjalnie przygotowane palenisko otoczone ławeczkami zapewni wygodę . Bliskość ognia , ciepło płomieni, pieczone kiełbaski.

Czy mamy cię jeszcze przekonywać o tym , że warto…..

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9

Restauracja morskie opowieści

Restauracja morskie opowieści

OFERTA SPECJALNA, Wielkanoc 2019

OFERTA SPECJALNA,  Wielkanoc 2019

Wesela

Wesela